Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Babası Vefat Etti
Vefat Eden Sakarya'lı Şehit Babası Defnedildi

Şehit Fethi Akalın'ın babası toprağa verildi.Mardin'de 1988 yılında görevdeyken şehit olan jandarma er Fethi Akalın'ın babası Mustafa Akalın , Adapazarı ilçesinde toprağa verildi.Akalın'ın hastane morgundan alınan cenazesi, Tekeler Mahallesi'ndeki evine getirildi. 

Burada helallik alınmasının ardından Fatih Sultan Mehmet Camisi'ne getirilen cenaze, namazın ardından Emirdağ mezarlığındaki aile kabristanlığına defnedildi.

Cenazeye, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu, İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 

Kaynak:Ajanslar

ALLAH RAHMET EYLESİN RUHLARI ŞAD OLSUN 
VEFAT EDEN Şehit Babamızı ZİYARET EDEREK ELİNİ ÖPMÜŞTÜK

 

 

Facebook Share


Bu haber 625 defa okunmuştur.

Bu haber 07.12.2017 08:48 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar