Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Babası vefat etti
Sakaryalı Şehit babası Ercan, vefat etti

Sakaryalı Şehit babası Ercan, vefat etti.Bitlis Kalemtepe’de 1994’de çatışma sonucu şehit olan Şehit Ayhan Ercan’ın babası Süleyman Ercan (70), uzun süredir tedavi gördüğü Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştıma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Ercan, Adapazarı ilçesindeki Ak Cami’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Emirdağ aile kabristanlığında toprağa veridi.

Cenaze törenine, Ercan’ın yakınları, Sakarya Valisi Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksu, Sakarya Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş, Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri üyeleri  ve vatandaşlar katıldı.

 Facebook Share


Bu haber 632 defa okunmuştur.

Bu haber 25.09.2017 09:18 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar