Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Uzman Çavuş Yaralandı
Sakarya Pamukova'lı Uzman Çavuş Yaralandı

Sakarya Pamukova’lı Uzman Çavuş Ağrıda hain saldırıda yaralandı..! Pamukovalı Uzman Çavuş Emre Kahya (27) Ağrı Doğubeyazıt’ta askeri aracın geçişi sırasında hainlerin el yapımı bombayı patlatması sonu 3 silah arkadaşı ile yaralanarak hastanede tedavi altına alındı.. Ağrı da 1. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığına ait bir aracın Doğubeyazıt İlçesinin güneyinde Tebdürek Dağı Yılanlı mevkiinde yoldan geçişi sırasında teröristlerce döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu, saldırıda biri ağır 4 asker yaralandı. Yaralanan askerlerden   27 yaşındaki Uzman Çavuş Emre Kahya’nın Pamukova Mekece Mahallesinden olduğu bildirildi.

Pamukovalı Uzman Çavuş Emre Kahya’nın Van Devlet Hastanesinde tedavisine devam edildiği  sağlık durumun iyi olduğu belirtildi.

Ailesi Pamukova Mekece Mahallesinde yaşayan kahraman Uzman Çavuş Emre Kahya'nın haberi alan anne ve babasının oğullarının tedavi gördüğü Van'a gitmek için yola çıktıkları bildirildi.

Kaynak:medya bar 

Haber tarihi:11.05.2017 


Facebook Share


Bu haber 1254 defa okunmuştur.

Bu haber 23.05.2017 02:16 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar