Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Babası defnedildi
Şehit babasının Cenazesine katıldık

Şehit babası vefat etti  06.07.1995 yılında Kuzey Irak’ta yapılan sınır ötesi operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarıyla girişilen çatışmada şehit olan şehit Piyade Komd. Er Kenan ŞENTÜRK’ün Sakarya Erenler’de ikamet eden babası Cemil ŞENTÜRK 10.03.2017 gecesi hakkın rahmetine kavuştu.

Şehit babası bir süredir Erenler’deki evinde rahatsızlığından dolayı yatmakta idi. Şehidimizin Babası Cemil Şentürk amcamıza Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dileriz. Şehidimizin Babasının cenazesi 10.03.2017 ilkindi namazına müteakip Sakarya erenler Dilmen camiinde kılınan cenaze namazı ile erenler mezarlığı şehitlik bölümüne şehitlerin yanına defnedildi. Daha önce evinde ziyaret edip o mübarek ellerini öptüğümüz şehit babamızın cenaze törenine katıldık ve son vazifemizi yaptık, Allah Cemil Amcamıza ve Şehitlerimize rahmet eylesin ruhları şad olsun yakınlarına ve sevenlerine sabır versin.

 

Daha Fazla Fotoğraf için TIKLAYIN

 

 

 

Facebook Share


Bu haber 1181 defa okunmuştur.

Bu haber 14.03.2017 02:04 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar