Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehitlerimize Ağır Hakaret
52 Özel harekatçı kömür oldu

03.03.2017 tarihinde Beyaztv Dinamit Programında 15 Temmuz Darbe girişiminde Ankara Gölbaşı Özel harekât dairesi Başkanlığına Feto Terör örgütü mensuplarınca yapılan bombalı saldırıda şehit olan özel harekât polislerimizin Mübarek naaşları şehit olduğu şekilde buzlanmadan gösterilmiş ve şehitlerimiz için ağır bir hakaret olan “52 özel harekâtçı kömür oldu” ifadeleri ile ağır hakaret edilmiştir. bu konuda bizde şehitlerimizin manevi hatıratları için gerekli kurum ve kuruşların cevaplaması istemiyle aşağıdaki başvuruyu yaptık

 

BİMER 04.03.2017 Tarih ve 1700325848 nolu Başvurumuz

 

Aşağıdaki konuyla alakalı bu kurumların Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek Ankara Cumhuriyet savcılığı, Ankara Emniyet Müdürlüğü, Aile ve sosyal politikalar Bakanlığı, Ankara Valiliği, Radyo Televizyon Üst Kurulu ve ilgili kurumların gereğini yapmasını ve bu kurumların tek tek tarafıma bu konuda bilgi verilmesini arz ederim. 
Dün gece Beyaztv Dinamit Programında 15 Temmuz şehitleri anlatılırken şehitlerimizin video ve resimlerini gösterirken şehitlerimizin durumu gözüküyordu ve ekranda 52 Özel Harekâtçı kömür oldu ifadesi ile şehitlerimize ağır hakaret edilmiştir. Şehitlerimize ve ailelerine yapılan bu ağır hakareti yapanlar hakkında gerekli işlemlerin fazlası ile yapılmasını ve tarafıma yapılan iş işlemlerle alakalı e-posta yolu ile cevap verilmesini arz ederimn. 
Melih gökçek in cevapmasını istediği soru 
Beyaztv Kanalı sizin midir yada ailenizden birinin ortaklığı var mıdır yada herhangi bir ortaklığınız yada maddi bir katkınız var mıdır
Ankara cumhuriyet savcılığının cevaplaması istemiyle alakalı sorum 
Bu programı yapanlar ve şehitlerimize bu ağır hakaretleri işleyenler hakkında yasal işlem yapılmış mıdır yada yapılacak mıdır. 
Aile sosyal politikalar bakanlığının cevaplaması istemiyle sorularım 
Bakanlık olarak şehitlerimize ve ailelerine bu ağır hakaretleri yapanlar hakkında suc duyursunda bulunacak mısınız ve şehit ailelerinin hakkında yasal işlem yapacakmısınız.şehitlerimizin ve ailelerinin haklarını koruyacakmısınız 
Ankara valiliği cevaplaması ile ilgili sorum 
Bu görüntülerle alakalı yasal çalışma idari soruşturma yapacakmısınız,soruşturma açacakmısınız 
Radyo Televizyon Üst Kurulu cevaplaması istemi ile 
Bu yayınlanan programla alakalı ne gibi yasal işlem yapılacak Beyaztv kapatılacakmı ve Beyaztv ye cezai işlem uygulanacak mıdır. 
Tüm yukarıdaki sorularımla alakalı kurumların tek tek cevap vermesini arz ederim

Başvurumuzun son durumu

Facebook Share


Bu haber 1148 defa okunmuştur.

Bu haber 10.03.2017 01:04 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar