Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Sakarya'lı Şehit Kaymakamımız
Şehit Kaymakam'ımızın Ailesine Taziyelerinizi yazabilirsiniz

10 Kasım 2006 tarihinde Mardin Derik’te Hain saldırıda yaralandıktan sonra 11 Kasım 2006’da şehit olan Dün cenazesine katıldığımız Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk ve ailesine milli,manevi acıdan ne yapabiliriz düşüncesi ile şehidimiz için Taziye defteri oluşturduk, ve kısa sürede yüzlerce mesaj ve taziye geldi yazılan yazılar uygun bir zamanda çıktı alınarak ailemize milli manevi hatıra kalması anlamında teslim edilecektir. Lütfen sizde şehidimize ailesine ve sevenlerine duygu düşünce ve taziyelerinizi yazarmısınız….

Taziyelerinizi Yazmak İçin Tıklayın : http://www.sehitkaymakamsafiturk.com/

 

Şehidimizle Alakalı Önceki Haberlerimiz

Sakarya'lı Kaymakam Mardin Derik'te Şehit Oldu  

Sakarya’lı Şehit Kaymakam’ın evinde taziyedeydik 

Taziye Ziyaretimiz Video: https://www.youtube.com/watch?v=2HmB4fDiHGE

Taziye Ziyaretimiz ve şehidimiz  Fotoğrafları:  http://www.sakaryasehitvegazileri.com/resimler.php?id=67

 
Şehit Kaymakam'ımızın cenaze törenindeydik

 

Şehidimiz ve TümŞehitlerimizin

Ruhun şad mekanları cennet olsun 

www.sakaryasehitvegazileri.com 

 

Yazılan Taziyemesajlarından bazıları

Celalettin Gürdal Afyon, 

Çok zor bir görev ; Allah sabırlar ihsan eylesin mekanı cennet olsun hakkını helal eyle aziz şehidimiz ne söylesek boş şimdi makamların en büyüğüne oturdun aileni şereflendirdin ne mutlu...Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır .....babamızın ellerinden öperim.tüm aileye saygı VE selamlarımı iletiyorum Bende şehit kardeşiyim 21 ekim 2007 hain DAĞLICA saldırısında ikiz kardeşim

 

Hatice İşbilen İzmir, 

İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak öncelikle Şehidimize Allah 'tan rahmet kederli ailesine ve Türk milletine sabır diliyoruz. Bu hainliği yapanların yaptıranların her türlü yardımcı olup göz yumanların Rabbim iki dünyada kahri perişan etsin. Bizler inanıyoruzki Türk Milletin inancı gücü ve istikrarı olduğu sürece Şehitlerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Allah devletimize güç kuvvet kudret versin. Mekanın cennet olsun şehidim.

Ali Sakarya, 

Rabbim mekanini cennet eylesin,peygamber efendimize komsu olmani nasip etsin. Canim sehidim, abim, sayin cok degerli sehit kaymakamim bu ulke sahipsiz degil gozun arkada kalmasin cunki bu ulkede hainlerden cok vatan severler var. Umarim idam gelir vatan hainlerini sallandiririr cezalarini bu dunyada da veririz ve herkes bilsin ki bizlere gorev verildikten sonra bu vatan ugruna canini seve seve verecek senin gibi, ve butun sehitleeimiz gibi,atalaeimiz gibi vatan sever.gibi canimiz feda vatana

Ali Osman KURT Serdivan, 

Allah 'ım, Muhammet Fatih 'lerimizi artır ve bizlere sabır ver. Memleketimizi ve milletimizi her türlü bela ve terörden muhafaza eyle. Hain ve düşmanlarımıza fırsat verme. Bizi Rahmetinle koru ve kurtuluşa ulaştır. Amin.

Uğur Altınay İSPARTA, 

Allahım abimizin mekanını cennet eylesin.Şehidimizi hayırlı bi evlat olarak yetistiren Anne ve Babanın ellerinden öper her daim onların emrinde olduğumu bilmelerini isterim.İstedikleri her daim bir telefon yada haber etmeniz halinde hizmetinizdeyim.En azında şehidimiz için bi nebze faydamız olsun isteriz.Allahım sizlere sabır eylesin.

AYŞEGÜL TAŞ ANKARA, 

Bu vatan uğruna seve seve canını feda eden kahraman şehitlerimizin kervanına katılan önden giden atlılardan olan yiğitler yiğidi şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk 'e Allah 'tan rahmet kederli ailesine sabrı cemiller dilerim.Bu vatan sana minnettar ... Dualarımızdasın ...

Mehmet TAŞKIRAN Sakarya, 

Kalleşçe, tuzakla gelen bu vefat üzücü oldu ama iman gücü, vatan sevgisi ve halkına karşı görev aşkı vefatını sıradan olmaktan çıkarmış ve şehadet mertebesine yükselmiştir inşaallah. Ak sakallı babanın inancından kaynaklanan dirayeti ve metaneti biz inananlar için emsal olmuştur. Ölüm haktır, iman ehli için Hakk 'a, sevgiliye kavuşmaktır. Inançsızlar bunu anlayamaz. Babanın dediği gibi, müsebbiblerini Allah 'a havale ediyoruz. O, Cebbardir, Kahhardır.

Murat Buğrahan Erzurum, 

Bir ölüm ancak bu kadar asaletli olabilir. Allah bunu yapanları destek verenleri göz yumanları kahretsin. Sadece duayla kurtulacak değiliz tabi. Andolsun senin kutlu davanı sürdüreceğiz. Bir adım geri atmak yok teslim ettiğin şerefli sancağı gelecek nesillere senin kahramanlıklarınla anlatacağız.

İsa Süslü Bingöl, 

Ülkemiz tarih boyunca çoğrafi konumu itibariyle her zaim dış mihrakların ağzını sulandırmış, bunun için her daim kukkalarını kullanmaktan vazgeçmemişlerdir. Şehit olarak Efendimiz Sav. -e komşu olan sayın Safitürk 'e dualarımı, yakınlarına ve ailesine ise baş sağlığı diliyorum... Babamızında dediği gibi; Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır ! Ne mutlu TÜRKüm diyene !

 

Erdal Avcı Şanlıurfa, 

Bu Cennet Vatan 'ın ebedi düşmanları kardeşçe, huzur içinde yaşamamıza asla tahammül edemiyorlar , bizi birbirimize kırdırıp vesvese çıkarıp ve yine kendilerinin destekleriyle oluşturulmuş ,kullanılmış maşalarla amaçlarına ulaşmaya çabalıyorlar.... Fakat kendi oğlunun cenaze namazını kıldırıp " Bu vatan uğruna bir değil bin can feda " diyebilen melek yüzlü babalar oldukça bu ülkeye,vatana Allah 'ın izniyle inşallah zeval gelmez ...

Meftune aktürk Osmaniye kadirli,

Bende şehit eşiyim rabbim gittikleri yerden utandırmasın rabbim sevdiklerini tek tek topluyor onlar hz. Hamza 'nın yanımdalar inşallah yüreğim yanıyor size ulaşmak isterim
Facebook Share


Bu haber 1516 defa okunmuştur.

Bu haber 13.11.2016 16:41 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar