Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Ailesine ziyaretimiz
Kaynarca’lı Şehit Ailesine Ziyaret ettik

İnternet sitemiz yönetici ve üyeleri olarak  02.09.2016 tarihinde Mardin Dargeçit’te Bölücü Terör Örgütü mensupları ile girişilen çatışmada şehit olan Şehit Jan.Uzm.Cvş.Mansur CANSIZ(23) Sakarya Kaynarca Cebek mahallesinde ikamet eden ailesini ziyaret ettik. Ziyarette Şehidimizin Babası Ali Cansız, Annesi Sevim cansız, kardeşleri ve akrabaları ziyaret için teşekkür etti. Ziyaret günü anısına şehidimizin babasına Türk Bayraklı Pano Şehidimizin Annesine Çiçek verdikten sonra Şehidimizin mezarını ziyaret ederek kaynarcadan ayrıldık..

 

Son olarak Bizler bundan önce olduğu gibi, bundan sonra  da Bu vatan için, Bayrak için, Kur-an için korkusuzca mücadele ederek, şehit ve gazi olarak bu vatan toprağını vatan yapan Şanlı Bayrağımıza kanlarıyla renk veren can veren ilimiz Sakarya ve tüm Türkiye genelindeki vatan evlatlarımız ve aileleri için ne yapılsa azdır düşüncesi ile gönüllülük esasına göre onların dertleriyle dertleşmeye milli, manevi değerlerini ve varsa sorunlarını dile getirecek sorunlarını hukukun içinde çözmeye çalışacak faaliyetlerimize ve ziyaretlerimize aralıksız devam edeceğiz.  

 

Daha Fazla Fotoğraf İçin TIKLAYIN

 

 

Facebook Share


Bu haber 1843 defa okunmuştur.

Bu haber 08.11.2016 00:44 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar