Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehit Ailesine Ziyaret
Sakarya Valisi'inden Şehit Ailesine Ziyaret

Sakarya Valisi  Hüseyin Avni Coş, 30 Temmuz tarihinde Hakkâri İli Çukurca İlçesi’nde yol kontrolü esnasında Bölücü Terör Örgütü tarafından açılan ateş sonucunda Şehit olan Uzman Çavuş Hasan Keleş'in ailesine ziyaret gerçekleştirdi.

 

Karasu İlçesi Tepetarla Mahallesi’nde oturan şehit ailesini evinde ziyaret eden Vali Coş, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için hiç çekinmeden canlarını veren şehitlerimize ve onların ailelerine tüm toplumun her zaman vefa borcu olduğunu belirterek, şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerini sık sık ziyaret etmenin ise insanlık görevi olduğunu ifade etti.

 

Devlet olarak Şehit ailelerimizin tüm sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini dile getiren Vali Coş, Şehit Uzman Çavuş Hasan Keleş’in ailesiyle bir süre sohbet etti. Ziyarette Şehidimizin babaannesinin elini öperek hayır duasını alan Vali Coş; “Milletimizin gönlünde yaşayan Şehitlerimizi her zaman rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz” dedi. 

 

Kaynak: Sakarya Valiliği 

 

 

Facebook Share


Bu haber 772 defa okunmuştur.

Bu haber 04.11.2016 08:14 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar