Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehidimizin cenazesindeydik
Sakarya Valisi ile şehit kitabı hakkında Görüştük

Sakarya Valisi İle Görüştük 02.10.2016 tarihinde  Sakarya Kaynarca’da defnettiğimiz 01.10.2016 günü  Hakkari Çukurca’da Şehit olan Şehit Piy.Er Gökhan Ayder’in cenaze törenine katıldık şehidimizin naşını taşımak ve mezarına toprak atmak nasip oldu Ruhu şad mekanı cennet olsun Şehidimizin Naşını defnettikten sonra Sakarya Valisi Sayın Hüseyin Avni Çoş’a Bizlerin öncelik ettiği 2010 yılından beri hazırladığımız yaklaşık 600 sayfa olacak olan Sakaryalı Şehit ve Gaziler kitabı 2014 yılı aralık ayından beri baskıya hazır  olan kitabı  halen  basma kararı almayan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı il Müdürlüğü’nün basmamasını Valimize ilettik ve bu konuda destek istedik. Sayın valimiz Aile Sosyal Politikalar bakanlığı Sakarya İl Müdürünü yanına çağırarak yardımcı olalım dedi. Daha  sonrada il Müdürüyle yaptığımız görüşmede il müdürü Komisyon Başkanımız Prof.Dr.Enis Şahin’le görüşeceklerini ifade ettiler. Buradan ilan eder ve yetkililerde bir an önce Türkiye’de bu anamda ilk ve tek olacak olan Sakarya şehit ve gaziler kitabının en kısa sürede basılma kararının alınmasını arzu ederiz.

Şehidimizin Cenaze töreni
 

Video İçin TIKLAYIN  

 

Erdoğan Erdoğan

Sakarya Şehit ve Gazileri Sitemiz http://www.sakaryasehitvegazileri.com

Terör Şehit ve Gazileri Sitemiz : http://www.terorsehitleri.com/

 Gazi fırat zorba Sitemiz: http://www.gazifiratzorba.com/

 İnternet siteleri sahibi 


Facebook Share


Bu haber 1066 defa okunmuştur.

Bu haber 06.10.2016 08:30 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar