Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Şehidin Adı verdiler
Akyazı'lı Aile Bebeklerine Şehidin Adını verdi

Ömer Halisdemir’in adını taşıyacak. sakarya Akyazı’da yeni doğan bebek, kahraman Ömer Halisdemir’in adını taşıyacak

 

Darbe yanlısı Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldürerek 15 Temmuz'daki darbe girişiminin seyrini değiştiren ve şehit düşen Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görevli kahraman Ömer Halisdemir'in ismi, Akyazı'da yeni doğan bebeğe verildi. 


Akyazı'da ikamet eden Uluköylü ailesi, yeni doğan bebeğine FETÖ'nün darbe girişimi sırasında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen kahraman Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halis Demir'in adını verdi.


Baba Malik Uluköylü,

"Bu vatan uğruna bir ölürüz bin diriliriz. Hz. Ömer'in adaleti ve Ömer Halisdemir'in yiğitliğinden dolayı yeni doğan çocuğuma bu ismi vermeyi uygun gördüm. Ömer Halisdemir, vatan için millet için gözümüzü kırpmadan ölüme gidebileceğimizi dosta düşmana gösteren ömrümüz boyunca minnetle anacağımız kahraman şehitlerimizden birisi. İnşallah dünyaya gelen yeni çocuğumda ismini aldığı kahraman askerimiz gibi yiğit olur" dedi.

 

Facebook Share


Bu haber 672 defa okunmuştur.

Bu haber 25.08.2016 02:21 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar