Bu sitenin hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Sakaryalı Şehit Aileleri, Gaziler ve bu tür konularla alakalı "gönüllülük" esasına göre faaliyet göstermektedir.
Kuzey Irak Şehidimize Mevlid-i Şerif Okutuldu
Kuzey Irak Şehidimiz Şehit.Jan.Kom.Er. Murat Fatih DİKTAŞ'a Mevlid-i Şerif Okutuldu

7 Nisan 1995 tarihinde Kuzey Irak'a yapılan Çelik 1 operasyonunda bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit düşen J. Kom. Er Murat Fatih Diktaş'ın sene-i devriyesi nedeniyle Mevlid-i şerif okutuldu. Vatandaşların yoğun olarak katıldığı programa Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk,İl Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşir oğlu, Şehit Gazi derneği Başkanı Niyazi Borinli ve Üyeler katıldı.  Anne Naile Diktaş ile baba Mustafa Diktaş mevlide katılan herkese teşekkür ettiler.

NOT: Şehidimizin Naaşı Maalesef Gaiptir Hala bulunamamıştır. Ailemizi iki defa ziyaret etme şerefine nail olduk ve bizlerin Sakarya’daki ilk şehit ailemize ziyaretimiz olmasıyla dahada bir önemi vardır. Annemizin, Babamızın Ellerinden Öper sabırlar dileriz.

Şehidimizin Ailesine 11.05.2008 Tarihindeki ilk ziyaretimiz haber ve resimleri

   
   

 

Facebook Share


Bu haber 28569 defa okunmuştur.

Bu haber 12.04.2013 10:48 tarihinde eklenmiştir.

Esnafbul.com

Yorum Ekleyİn

Ad Soyad :
Şehir :
Mail :
(E-Mail adresiniz görüntülenmeyecek, üçüncü şahıslara verilmeyecektir.)
Mesaj :
Güvenlik Kodu

NOT: Yapacağınız her türlü yorum http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ tarafından değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Yapmış olduğunuz yorumun toplum ahlak,huzurunu şehit Aileleri,Şehitler,Gaziler ve Ailelerini rahatsız edici unsurlar taşıması halinde http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ sorumlu tutulamaz. http://www.sakaryasehitvegazileri.com/ yorumunuzu yayınlama ve iptal etme hakkını saklı tutar. İlgili yargı kurumlarının istemesi dâhilinde kurumları bilgilendirir.

Habere Aİt yorumlar

Jackietom - Adana - (27.09.2017 20:33)

http://0daymusic.org/premium.php Vip Downloads Music, mp3, Promo mp3s Exclusive, Dance Music, Trance, House, Techno DNB, Tracks.